Fabuła trzymająca w napięciu

“Więzień labiryntu” to pierwsza część znanej już na całym świecie trylogii z gatunku science-fiction autorstwa James’a Dashner’a. Opowiada o młodzieńcu imieniem Thomas, który pewnego dnia budzi się w ciemnym, ciasnym pomieszczeniu, początkowo nie pamiętając nawet własnego imienia. Gdy po pewnym czasie zostaje z niego uwolniony i trafia do tak swanej “Strefy”, odkrywa, że będzie musiał stanąć na przeciw całkowicie nowej rzeczywistości niosącej za sobą szeregi niebezpiecznych wyzwań. Gdy otwierają się bramy murów, którymi otoczeni są bohaterowie, Thomas dowiaduje się, czym jest Labirynt, jednak nie wie jeszcze jakie niebezpieczeństwa czyhają tam na niego i jego towarzyszy. Czasem trzeba podjąć ryzyko, aby zapewnić sobie przetrwanie, jednak jak daleko posuną się więźniowie Labiryntu, aby odzyskać wolność?  

Trylogia znana na całym świecie.

Pierwsza część książki trafiła na polskie półki w 2011 roku, królując na liście światowych bestsellerów. Tryloogia jest uznawana przez wielu za najlepszą od czasu “Igrzysk śmierci”, do której warto wspomnieć, jest zbliżona tematyką. Tak wielki sukces książki James’a Dashner’a sprawił, że już w roku 2014 rozpoczęły się zdjęcia do filmu o tym samym tytule reżyserowanego przez Wes’a Ball’a, będącego ekranizacją książki, gdzie główną rolę jako Thomas zagrał znany i uwielbiany Dylan O’Brien. Prawa do trylogii “Więzień labiryntu” zostały sprzedane w ponad dwudziestu krajach, osiągając ogromny sukces wśród czytelników.

Czego spodziewać się po książce “Więzień labiryntu dostępny w księgarni internetowej“?

Wybierając tę książkę, już od pierwszych stron możesz spodziewać się:

– nieustającej akcji i napięcia

– zaskakujących plot-twistów

– tajemnic i sekretów

– poczucia realnego znajdowania się w samym środku wydarzeń

– satysfakcjonującego rozwoju wydarzeń

– łatwego wczucia się w losy bohaterów

– fabuły, która nigdy nie zwalnia

Gdy sięgniesz po pierwszą część trylogii, na pewno że oprzesz się pozostałym, a tylko wtedy poznasz zakończenie tej niesamowitej i poruszającej historii.